Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 5ml, 10ml, 5ml; 10ml; |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Refillable Bottles |
| Color | Gold, silver, pink, blue, black, red, purple |
| Material | Aluminum, PP |
| Proper temperature | -20℃-40℃ |
Instock
There are no reviews yet.