Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 30ml, 60ml, 1000ml |
| Model Number | 13 color you can choose |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Refillable Bottles |
| Material | Plastic |
| Industrial Use | Cosmetic Packaging |
| Use | Spray bottle |
| Sealing Type | Mist Spray |
| Color | pink/blue/clear |
| Specifications | 30ml |
| Type | Empty Cosmetic Containers |
| Ships from | CHINA |
| is_customized | Yes |
| Surface Handling | Screen Printing |
| Function | Perfect for storing makeup |
| Plastic Type | PET |
Instock
There are no reviews yet.