Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.027 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 13 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 3.0mm |
| Power Source | None |
| Brand Name | Cloud Prime |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Len Size | 60*12cm |
| Material | SBR |
| feature1 | Face Lift Devices |
| feature2 | Face Slimmer |
| feature3 | Face Slimming Strap |
| feature4 | Face Slim Tools |
| feature5 | Face Anti Wrinkle Bandage |
| feature6 | Face Care |
| feature7 | Double Chin |
Instock
There are no reviews yet.