Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Size | 5ml, 5ml |
| Model Number | HG00029- |
| Item Type | Refillable Bottles |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Feature | Mini design, very portable, great for travel use |
| Color | Pink; Green; Yellow; White |
Instock
There are no reviews yet.