Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 1 cm |
| Warning | no eating |
| Gender | Unisex |
| Model Number | 0805 flashing with resistance |
| Plastic Type | ABS |
| Scale | 1:87 |
| Type | 12V with 1.5K resistor |
| Theme | Buildings |
| Material | Plastic |
| Brand Name | TERAYSUN |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Item | 0805 SMD Led flashing |
| Voltage | 12V |
| Wire Length | 20cm |
| Color | white red green blue yellow warm |
| Application | Toys, Building Train, Home decoration |
| Feature | Long life. Hight light and Voltage stability |
| Resistance | yes |
| Package | 10pcs |
Instock
There are no reviews yet.