Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | COMBO |
| Quantity | 200 pcs |
| Size | 4.8 cm*4.8 cm |
| Material | Cotton |
| Model Number | AA191 |
| Brand Name | myaokue-up |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | cotton pad |
Instock
There are no reviews yet.