Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.058 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Quantity | 100pcs |
| Size | 76mm(2.99in) |
| Material | Cloth+PP |
| Brand Name | Kemei |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Cotton swab |
Instock
There are no reviews yet.