Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.023 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Quantity | 1Pc Ear Pick Spoon |
| Size | about 14cm |
| Material | Stainless Steel |
| Model Number | EarPick |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Cotton swab |
Instock
There are no reviews yet.