Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.062 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 8 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Quantity | 200 |
| Size | Cotton swab length 7.5cm |
| Material | Bamboo Stick + Cotton |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Cotton swab |
Instock
There are no reviews yet.