Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.121 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Quantity | 1 pack/2 pack |
| Size | 15cm(5.91in) |
| Material | Cotton, Wood |
| Model Number | Cotton Swab |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Cotton swab |
Instock
There are no reviews yet.