Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.726 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Size | 2.5cm |
| Brand Name | Firstsun |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | cotton pad |
| Material: | Cotton, Cotton, Cotton |
| Color: | White, White, White |
| Quantity: | 500 Pcs, 500 Pcs, 500 Pcs |
Instock
There are no reviews yet.