Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 7 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Quantity | 1 |
| Size | 10*6.5*14cm |
| Material | plastic + electronic components |
| Model Number | Earwax Removal Kit |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Cotton swab |
| Product Number | LV1617 |
Instock
There are no reviews yet.