Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.032 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Quantity | 100pcs |
| Size | 76mm(2.99in) |
| Material | Cloth+PP |
| Brand Name | Lanthome |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Number of Pieces | COMBO |
| Item Type | Cotton swab |
| Color | Green+White |
| Total Length | app. 76mm(2.99in) |
Instock
There are no reviews yet.