Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.058 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Quantity | 56pcs/box |
| Size | About 7.7x8cm |
| Material | Absorbent Cotton |
| Model Number | Pet Ear Cleaning Swabs |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Cotton swab |
| Pet Swabs | Pet Ball Cotton Swab |
| Pet Cleaning Cotton Sticks | Pet Ear Cleaning Swabs |
| Cat Ear Swabs | Cat Dog Ear Cotton Swabs |
| Pet Ear Canal Clean Cotton Stick | Double Head Pet Cotton Buds |
| Pet Ear Cleaner Swab | Cosmetic Swabs |
Instock
There are no reviews yet.