Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.208 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Quantity | 1 |
| Size | /, 171*97*55mm/6.7*3.8*2.1in |
| Material | /, PC |
| Model Number | Cotton Pad Dispenser |
| Brand Name | Shunmaii |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | cotton pad |
| Color | Grey Pink |
| Tip | Product does not contain cotton pad. |
Instock
There are no reviews yet.