Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.016 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Number of Pieces | COMBO |
| Quantity | 100PCS, 50/100PCS |
| Size | 4 Colors |
| Material | Paper |
| Model Number | Oil Blotting Paper |
| Brand Name | MIHJUSFDH |
| Item Type | cotton pad |
| CN | Guangdong |
| Origin | Mainland China |
| Name | Facial oil blotting papers |
| Specification | Protable |
| Type | Matting Face Wipes |
| Function | Remove Oil |
| Weight | 22g |
Instock
There are no reviews yet.