Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 30x13x16cm |
| Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Hand Rests |
| Color | white, silver, black, gold, red, pink, rose |
| Usage | hand rest |
Instock
There are no reviews yet.