Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.001 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 2 cm |
| Number of Pieces | COMBO |
| Size | 200pcs/box |
| Material | Cotton |
| Model Number | Cotton pads |
| Brand Name | SHIDISHANGPIN |
| Item Type | cotton pad |
| CN | Guangdong |
| Origin | Mainland China |
| Quantity: | 200pcs/case |
| Color: | Pink/White |
| Paper Size: | 5x5cm |
| Feature 1: | Lint free Pure Cutton nail wipes |
| Feature 2: | Soft, absorbent and sanitary |
Instock
There are no reviews yet.