Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 5 × 6 cm |
| Number of Pieces | COMBO |
| Quantity | 200pcs/box |
| Size | 8*5.7cm |
| Material | cotton |
| Model Number | Cotton Pad |
| Brand Name | SHIDISHANGPIN |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | cotton pad |
Instock
There are no reviews yet.