Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 5 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Quantity | 100pcs |
| Size | 12cm |
| Material | other |
| Model Number | Swab |
| Item Type | Cotton swab |
| Number of Pieces | COMBO |
| CN | Guangdong |
| Origin | Mainland China |
| Feature | makeup tools |
Instock
There are no reviews yet.