Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.235 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 16 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Quantity | 100 |
| Size | 100 |
| Material | cotton |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Cotton swab |
| Cotton Swab Color | White Cotton Swab |
| Cotton Swab Size | 7cm Cotton Swab |
| Cotton Swab Quantity | 100/300/1000PCS Cotton Swab |
Instock
There are no reviews yet.