Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Quantity of Items in Set | 50 |
| Warning | None |
| Gender | Unisex |
| Model Number | 9399-0402, 0603 |
| Plastic Type | ABS |
| Type | SMD LED Model Lamp |
| Theme | Movie & TV |
| Material | Plastic |
| Brand Name | SANMERSEN |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 12+y, 18+, 14+y |
| Length of the wires | 30cm |
| Voltage | 2V-3V |
| Name | 3V Railway Model Toy Light |
Instock
There are no reviews yet.