Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Quantity of Items in Set | Other |
| Warning | no eating |
| Gender | Unisex |
| Model Number | DZ-8MM |
| Scale | 1:87 |
| Type | scale static grass lawn |
| Theme | Buildings |
| Material | Plush |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Item | model grass |
| Color | 5 colors |
| Include | 30g grass(bag package) |
| Using | model train scenery kits |
| Feature | static grass lawn |
| Height | 8mm |
| Note | plastic bag |
Instock
There are no reviews yet.