Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Warning | no eating |
| Gender | Unisex |
| Model Number | L-239 |
| Type | lamp model |
| Theme | Vehicle |
| Material | Plastic |
| Brand Name | TERAYSUN |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Certification | none |
| Item | Magnetic Led Lamp model |
| Using | Diy toys lighting materials |
| Size | 7.8mm*7.1mm |
| Package | 1piece |
Instock
There are no reviews yet.