Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 14 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Size | 1pc |
| Material | Stainless steel |
| Model Number | Orthodontic pliers |
| Brand Name | well ck |
| Origin | Mainland China |
| Name | Dental scissors |
| Specifications | Straight tip/curved tip |
| Length | 11.5cm |
Instock
There are no reviews yet.