Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power type | 220V |
| Age Group | adults |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Type | Portable, Tattoo accesories, Desktop |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Item Type | Oral Irrigator |
| Certification | CE |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| After-sales Service Provided | Online support, Free spare parts, Video technical support |
| Feature | Acne analyzer, Pigmentation analyzer, Skin wrinkle analyzer, Detect skin moisture |
| Application | For Home Use, For Commercial |
| Model Number | SK-2 |
| Technology | 3D Topography Analyzer Technology |
| Operating System | Android |
| Color | black/white |
| Output Power | 145VA |
| Service | OEM/ODM/24hours Online Service |
| Single package size | 62X53X52 cm |
| Single gross weight | 38.000 kg |
| Packaging Details | Portable High Pixel Magic Mirror 3D Skin Analyzer Salon Machine |
| Input | 100~ 240VAC 50/60HZ |
| Language | 12 kinds of languages |
| Screen | 13.3 inch pad |
| Pixels | 28 Million Pixels |
| Product name | Portable Skin Analyzer Machine |
| Target Area | Face, Eyes |
| Plugs Type | Other, US, AU, CN, UK, EU, JP, Za, It |
| Warranty | 1 Year |
Instock
There are no reviews yet.