Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 5 × 3 cm |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Size | 21mm 25mm 31mm, #06#8#10#15#20#25#30#35#40, #15-40, #45-80 |
| Material | Stainless Steel |
| Model Number | K-FILES |
| Brand Name | Tomenty |
| Origin | Mainland China |
| Package | 6Pcs/Pack |
| Length 1 | 21mm |
| Length 2 | 25mm |
| Length 3 | 31mm |
Instock
There are no reviews yet.