Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 18 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Commodity Quality Certification | UL(纺织品) |
| Size | AirJet1/1S |
| Material | Plastic |
| Model Number | AirJet |
| Brand Name | FR |
| Origin | Mainland China |
| Model: | AirJet 1/AirJet 1S |
| Pressure: | 0.7~0.22MPa |
| Flow rate: | 50~80ml/min |
| Air source pressure: | 0.35~0.45MPa (3.5~4.5bar) |
| Working conditions Temperature: | 10℃~40℃ |
| Relative humidity: | 30%~75% |
| Air pressure: | 500hPa~1060hPa |
| Storage and transportation conditions Temperature: | -10℃~40℃ |
Instock
There are no reviews yet.