Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Water tank volume | Over 500ml |
| Water jet principle | Monojet |
| Number of operating modes | 4 or more |
| Number of nozzles | 5 or more |
| Age Group | adults |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Type | Electric Oral Irrigator |
| Brand Name | Mornwell |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Oral Irrigator |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.