Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.46 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 9 × 8 cm |
| Water tank volume | from 200 to 299 ml |
| Jet pulsation frequency | from 1600 to 1999 imp/min |
| Water jet principle | PULSE |
| Power type | RECHARGEABLE |
| Number of operating modes | 3 |
| Number of nozzles | 5 or more |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Age Group | adults |
| Commodity Quality Certification | 3C, ce |
| Type | Electric Oral Irrigator |
| Brand Name | seago |
| seago Model | SG833 |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Oral Irrigator |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.