Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 10 × 4 cm |
| Quantity | 4pcs toothbrush heads |
| Size | length: 8.5cm, base width: 1.8cm, brush width: 1cm |
| Material | Plastic |
| Model Number | toothbrush heads for Phillips Electric Toothbrush |
| Age Group | adults |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Item Type | Toothbrushes Head |
Instock
There are no reviews yet.