Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 14 × 1 cm |
| Commodity Quality Certification | fda, ce |
| Size | 10Pcs/Pack |
| Material | Plastic |
| Model Number | Orthodontic IR/IPR Kit |
| Brand Name | easyinsmile |
| Origin | Mainland China |
| Strip width | 3mm/4mm |
| Thickness | 0.08/0.1/0.15/0.2/0.3/0.4mm |
| Diamond coating | None/Single-sided/Double-sided |
| Autoclave | Yes |
Instock
There are no reviews yet.