Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | Manual-Operated |
| Commodity Quality Certification | fda, ce |
| Size | 1 Pack (6pcs/Pack), #15-40 |
| Material | Stainless Steel |
| Model Number | K-REAMERS FILES |
| Brand Name | Densdal |
| Origin | Jp(origin) |
| Length | 21/25mm |
Instock
There are no reviews yet.