Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 38 × 20 cm |
| Commodity Quality Certification | 3C |
| Size | 1 set |
| Material | Plastic |
| Model Number | MC Ray ll |
| Brand Name | JINGT |
| Origin | Mainland China |
| Tube Voltage | 60 KV |
| Highest Voltage | 70 KV |
| Tube Current | 2 mA |
| Exposure Time | 0.01-2 s |
| Focus | 0.4mm |
| Anode Target Angle | 12° |
| Total Filtration | 1.0 mmAl |
| Battery Capacity | 950 mAh |
Instock
There are no reviews yet.