Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Commodity Quality Certification | 3C |
| Material | NITI |
| Model Number | 21/25mm #06-40 |
| Brand Name | HARBOR DENT |
| Origin | Mainland China |
| Package | 6pcs/pack |
| Application | Hand Use Files |
| Length | 21mm/25mm |
Instock
There are no reviews yet.