Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 5 × 5 cm |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Size | 45K RPM HANDPIECE |
| Material | Metal |
| Model Number | SH37LN |
| Brand Name | SMT MARATHON |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.