Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.388 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 8 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Water tank volume | from 300 to 499 ml |
| Jet pulsation frequency | from 1600 to 1999 imp/min |
| Water jet principle | PULSE |
| Power type | RECHARGEABLE |
| Number of operating modes | 4 or more |
| Number of nozzles | 5 or more |
| Power Source | Electric |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Type | Electric Oral Irrigator |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Oral Irrigator |
| Certification | CE |
| Color | Black, White, Blue |
Instock
There are no reviews yet.