Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 5 cm |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Size | 25mm |
| Material | Niti |
| Model Number | / |
| Brand Name | eflydent |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.