Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 14 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | Manual-Operated |
| Commodity Quality Certification | fda, ce |
| Size | 6pcs/pack |
| Material | Stainless Steel |
| Model Number | K-REAMER FILES |
| Brand Name | Densdal |
| Origin | Ch(origin) |
| Length: | 21 / 25 mm |
Instock
There are no reviews yet.