Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.294 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 15 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Deep cleaning mode, Massage mode, timer |
| Bristle stiffness | medium(18-24inch) |
| Power type | RECHARGEABLE |
| Number of movements per minute | from 30000 to 50000 |
| Number of operating modes | 4 or more |
| Number of nozzles | 5 or more pieces |
| Type | Acoustic Wave |
| Quantity | 1000 |
| Size | 28.65*26.61*234.63mm |
| Material | ABS+TPE |
| Age Group | adults |
| Commodity Quality Certification | 3C, ce |
| Brand Name | seago |
| seago Model | SG575 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | ELECTRIC TOOTHBRUSH |
Instock
There are no reviews yet.