Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 30 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Quantity | 1 |
| Size | device, 10*10*11cm |
| Material | Plastic |
| Model Number | device, PH04-019A |
| Age Group | adults |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Toothbrushes Head |
| Subject | Medical Science |
| Type | Anatomical Model |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | OEM |
| Item Name | Gunshot wound packing practice kit |
| Net Weight | 800g |
| Suture Pad Material | Silicone |
| Packing | Individual package |
| Quantity/Carton | 10pcs |
| Carton Size | 25cm x 25cm x 18cm |
| Gross Weight | 13kgs |
| Port | Guangzhou |
| Delivery Time | Shipped in 30 days after payment |
Instock
There are no reviews yet.