Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 5 cm |
| Commodity Quality Certification | fda, ce |
| Size | PRO-FLEXI FILES |
| Material | NITI, NITI |
| Model Number | 01#, 20#-4%, 25#-4%, 30#-4%, 35#-4%, 25#-6%, |
| Brand Name | VDK DENT |
| Origin | Mainland China |
| Assorted Size | 01#, 20#-4%, 25#-4%, 30#-4%, 35#-4%, 25#-6%, |
| Packed | 6 pcs/box |
| Length | 21mm, 25mm, 31mm |
| Usage | Engine use |
| Advantage 1 | Heat Activation Function |
| Advantage 2 | One sequence for all root canals |
| System | Rotary system |
| Service | Drop shipping |
Instock
There are no reviews yet.