Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.185 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 11 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Deep cleaning mode, Plaque removal mode, Whitening mode, Mode "gentle cleaning", Massage mode, timer |
| Bristle stiffness | SOFT |
| Power type | Battery, RECHARGEABLE, 220V |
| Number of movements per minute | from 30000 to 50000 |
| Number of operating modes | 4 or more |
| Number of nozzles | 4 |
| Type | Acoustic Wave |
| Quantity | 1 |
| Size | DL003 |
| Age Group | adults |
| Commodity Quality Certification | 3C, ce |
| Brand Name | DLSOTE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | ELECTRIC TOOTHBRUSH |
| Target audience | man/woman |
Instock
There are no reviews yet.