Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Size | 2.35mm |
| Material | Metal |
| Model Number | shank |
| Brand Name | GREATLH |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.