Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Type | Portable, Desktop |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Oral Irrigator |
| Warranty | 12 months, 1 Year |
| Style | PORTABLE |
| High Quality Assurance | CE, ROHS certificates |
| Our Service | 24 hours online service, Insctructions operation video training |
| Application | For Commercial, Beauty Center & Click |
| Voltage: | AC220V/50Hz AC110V/60Hz |
| Material | ABS+Steel |
| After-sales Service Provided: | Free spare parts, Video technical support, Online support |
Instock
There are no reviews yet.