Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.295 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 6 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Water tank volume | from 100 to 199ml |
| Water jet principle | PULSE |
| Power type | RECHARGEABLE |
| Number of operating modes | 3 |
| Number of nozzles | 2 |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Age Group | adults |
| Commodity Quality Certification | 3C, ce |
| Type | Electric Oral Irrigator |
| Brand Name | XIAOMI |
| XiaoMi Model | Mijia MEO701 |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Oral Irrigator |
| Certification | CE |
| Portable Oral Irrigator | oral irrigator water jet |
| irrigator dental | dental cleaning teeth |
| Support | Dropshipping / Wholesale Orders |
| Cordless Water Flosser | Water Flosser |
Instock
There are no reviews yet.