Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Warning | no eating |
| Gender | Unisex |
| Model Number | L-241 |
| Type | Magnetic Control Lamp |
| Theme | Robots |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 18+, 14+y |
| Item | Super Brightness Magnetic Control Lamp |
| Color | 10 colors, you can choose |
| Features | Super bright |
| Note | Without battery |
| package | 1pc |
| Size | About Diameter 9.4mm, thickness 4.6mm |
| Battery Type | CR927 |
Instock
There are no reviews yet.