Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Model Number | FC-42A |
| Type | Model Figure |
| Theme | Buildings |
| Brand Name | TERAYSUN |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| is_customized | Yes |
| use | diy model making |
| scale | 1:100 1:150 1:200 |
| color | multicolor |
| item | Model Figures |
| gender | unisex |
| warning | no eating |
| material | ABS plastic |
| Package | 100pcs |
Instock
There are no reviews yet.