Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.178 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | Panthenol, witch hazel extract, vitamin E |
| Model Number | OUA06-A232-100-WH1 |
| NET WT | 100ml |
| Brand Name | ouhoe |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
Instock
There are no reviews yet.