Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.051 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 11 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | linen |
| Quantity | 1PCS |
| Model Number | // |
| NET WT | 50g |
| Brand Name | Y&W&F |
| Item Type | Bath |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Product name | Bath Brushe |
| Type 1 | Bath Sponges |
| Type 2 | Bath Scrubbers |
| Type 3 | exfoliating loofah sponge |
| Type 4 | loofah sponge |
| Dropshipping/Wholelsale | yes |
| Feature 1 | Exfoliating Innovative Wellness |
| Feature 2 | Cleaning Bestselling Rejuvenation |
| Feature 3 | Bath Brush Premium Self-care |
| Feature 4 | Massage Renewing Relaxation |
| Feature 5 | Loofah Top-rated Pampering |
Instock
There are no reviews yet.